НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Збори з фахівцями технічного захисту інформації НГУ відбулись у Харкові. Цього разу до них долучилось чотири десятки військовослужбовців.

Фахівці технічного захисту інформації – це ті люди, які роблять все можливе, аби цілі відомства та структури вберегти від несанкціонованого поширення інформації з обмеженим доступом.

«Забезпечення захисту інформації на даний час є виключно актуальною тематикою. Забезпечення захисту інформації у зв’язку з тим, що в державі тривають активні процеси діджиталізації, відбувається вибухове посилення процесів обміну інформації в IT-інфраструктурі. Безпека інформації пріоритет на даний час. Тим більше в умовах воєнної агресії щодо нашої держави», – пояснив начальник служби технічного захисту інформації ГУ НГУ Віктор Єльченков.

Учасники зборів запевняють: збори мали важливе практичне наповнення, і що така форма комунікації вкрай важлива для фахівців технічного захисту.

«Особисто для мене – збори корисні. Я в них вперше беру участь. Дуже багато нюансів дізнаємось, дуже багато змін відбувається у нашій сфері. Це все стосується процесів створення об’єктів, підтримання їх життєвого циклу», – поділився старший офіцер – начальник групи адміністративного відділення військової частини 2060 Дмитро Авращенко. «Об’єктами» фахівці ТЗІ називають пристрої, на яких зберігається та обробляється інформація з обмеженим доступом. Для людей меншою мірою посвячених у деталі цієї спеціалізації йдеться про так звані «захищені комп’ютери».

Учасники взяли участь у ряді практичних занять, зокрема щодо роботи на спеціальній пошуковій апаратурі. Вона дозволяє виявити сторонні пристрої у режимних приміщеннях: йдеться про різноманітні «жучки», відеокамери та інші прилади, які дозволяють зловмисникам дізнаватися секретну інформацію.

Відділення інформації та комунікації Східного ОТО НГУ