НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

16 листопада Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Тож символічно, що саме сьогодні ми вирішили розповісти вам про гвардійку, яка особисто знає усю важливість якісного зв’язку у війську.

Знайомтесь, радіотелеграфістка відділення радіозв’язку інформаційно телекомунікаційного центру вузла зв’язку I категорії Північного Київського територіального об’єднання – старший солдат Тетяна Онищенко. Напрямок зв’язківця став для неї покликанням, тож ми запитали про мотиви, переваги та завдання, які стоять перед дівчиною на цій важливій посаді. Аби дізнатися про її особистий шлях становлення захисницею та важливість служби зв’язківців в армії.

Чому Ви вирішили стати військовою?

«Це була моя мрія, на яку я наважувалася певний час, але трагічні  події на сході країни та початок російської агресії, підштовхнули мене скоріше відкинути сумніви та піти служити й захищати український народ.»

Як рідні поставилися до Вашого вибору піти на службу в Національну гвардію України?

«Рідні за мене дуже переживали, але позитивно відреагували на мій вибір. Я вдячна їм за постійну підтримку, яку відчуваю протягом всієї служби.»

У вашій родині ще є військові чи Ви вирішили стати першою?

«В моїй родині завжди відповідально ставилися до військового обов’язку, тому всі чоловіки пройшли строкову службу. Але я стала першою військовою саме за покликанням, і сподіваюсь мій приклад змотивує інших.»

Чому обрали саме зв’язок серед інших напрямків?

«На мою думку, зв’язківець – це одна із найпрестижніших професій в Нацгвардії. Я хотіла працювати зі спеціальною технікою та бути ближче до роботи з провідними технологіями, бо саме це мені найближче до душі

 Чи подобається Вам служити на своїй посаді?

«Так, я захоплюсь своєю справою та місцем де службу, адже тут я маю змогу отримувати нові знання та навички, які стають у пригоді навіть у цивільному житті.»

Які труднощі бувають під час служби?

«Як і на будь-якій іншій роботі, бувають напружені та виснажливі дні. Наприклад, інколи необхідно підтримувати зв’язок одночасно з декількома підпорядкованими частинами, у такі дні усі зв’язківці повинні працювати, як один повноцінний механізм, адже не допустити збій зв’язку та забезпечити ефективну передачу інформації на всіх рівнях – це основне завдання нашого підрозділу.»

У чому на Вашу думку полягає важливість роботи зв’язківців в армії?

«У сучасному світі неможливо уявити будь-яку сильну армію без ефективного та безперебійного зв’язку. Завдання військових зв’язківців незмінне протягом десятиліть, а підрозділи зв’язку, що складаються з професіоналів – це гарант швидкого отримання та передачі інформації, для забезпечення якісної комунікації між підрозділами. Саме тому робота зв’язківців є вкрай необхідною та важливою.»

 

Пресслужба Північного Київського ТУ