НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Навчальному центрі завершили навчання військовослужбовці, які більше двох місяців опановували новітні системи радіозв’язку, щоб надалі забезпечувати їх якісну роботу у військах.

Згідно з програмою навчання перед курсантами стояло завдання опанувати основи використання інформаційно – телекомунікаційних мереж, новітні технології передачі інформації, які використовуються сьогодні у Національній гвардії України, а також призначення та будову польових телекомунікаційних комплектів.

Курсанти-випускники вже встигли поділилися з нами враженнями про перебування та підготовку у Навчальному центрі.

Солдат Іванна Ядчишин, маючи освіту журналіста, ніколи б не подумала, що може так кардинально змінити напрямок своєї діяльності, але уже пів року відповідає за важливу «інформаційну артерію» у себе в підрозділі: «Знаєте, ніколи не пізно відкривати для себе щось нове, нові місця, напрямки, підкоряти нові висоти», – ділиться Іванна, а також зізнається, що “Золочів дав їй не лише знання, а й звів з хорошими людьми, з якими триматиме зв’язок і надалі”.«В Золочів їхати не страшно, а набуті знання можна реалізувати як у військах, так і у цивільному житті», – поділився старший солдат Володимир Єфремов, який прибув до нас із сонячного Херсону і проходить військову службу за контрактом у військовій частині 3056. Хлопець має уже неабиякий досвід військової служби, адже проходить службу з 2017 року.

 


«Якщо ти хочеш стати професіоналом і все-таки щось взяти для себе від проходження служби, то необхідно навчатися, без нових навичок не буде кар’єрного росту», – зауважив старший солдат Валентин Логвич, хоча зізнається, що не завжди все так легко, як здається.


Загалом за період навчання курсанти опанували документи прихованого управління, порядок програмування цифрових радіостанцій, зміни її основних параметрів та ключів шифрування. А також отримали знання щодо програмного забезпечення, яке використовується у Національній гвардії України.

Начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик наголосив: «Якісна взаємодія між підрозділами – запорука ефективного виконання завдань. Адже вчасно передана інформація – рятує життя».

Ми вітаємо військовослужбовців із завершенням навчання, дякуємо їм за це прагнення відкривати нові горизонти та радіочастоти!

Semper in tactu

Група інформації та комунікації НЦ НГУ