НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З метою підвищення якості оперативного реагування на звернення та повідомлення громадян встановлено сучасне обладнання, що забезпечує роботу телефону довіри Головного управління Національної гвардії України.

«Гаряча лінія» за номером (044) 226-22-52 функціонує у Головному управлінні починаючи з 2014 року. Завдяки їй кожен гвардієць або член його родини має можливість повідомити командування про проблемні питання, що стосуються служби чи побуту, випадків порушень законності чи правопорядку у військових частинах.

 

Робота «Гарячої лінії» дозволила активно впливати на вирішення потреб та запитів військовослужбовців та їх сімей.

 

Щоденно завдяки «Телефону довіри» вирішуються десятки проблемних питань. Лише з початку 2021 року надійшло та опрацьовано понад тисячу звернень у телефонному режимі.

 

У зв’язку з постійним зростанням кількості повідомлень здійснено встановлення нового сучасного цифрового обладнання, до складу якого входить автономний пристрій реєстрації типу «AMUR-Х».

 

Обладнання забезпечує роботу телефону довіри у цілодобовому режимі. В робочий час  звернення приймаються оператором групи обліку та обробки інформації відділу інформаційної підтримки Іміджево – видавничого центру НГУ. У позаслужбовий час звернення приймаються в режимі автовідповідача та фіксуються для їх подальшої обробки та надання відповіді заявнику.

 

Номер «Телефону довіри» (044) 226-22-52 висвітлений на інформаційних стендах у кожній військовій частині Нацгвардії. Крім того його можна знайти на офіційному інтернет-сайті військового формування.

 

Пресслужба НГУ