НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під Києвом на базі навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій військової частини 3070 завершився триденний відкритий чемпіонат Національної гвардії України з прикладної стрільби серед груп спеціального призначення.


72 силовиків з різних структур змагалися за звання кращого стрільця та на першість серед малих тактичних груп складових сектору безпеки і оборони України.

 

Впродовж чемпіонату 18 команд виборювали право бути кращим, стрільці виконували вправи зі штатної зброї (автомата та пістолета) на коротких та середніх відстанях, від 10 до 200 метрів, за різних умов тактичної обстановки.

 

«Я задоволений, що представники Національної гвардії України, Управління державної охорони, Державного бюро розслідувань та Державної прикордонної служби мали чудову нагоду змагатися зі своїми колегами та об’єктивно оцінити рівень підготовки та практичних навичків, перевірити свої можливості. Ваш високий професіоналізм дає впевненість, що ми здатні захистити державу та своїх громадян. Вітаю усіх присутніх із завершенням чемпіонату, а переможців – зі здобутими нагородами», – зазначив командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан.

 

У перший день учасники виконали 10 вправ зі швидкісної стрільби, з яких 6 – стрільба з автомата (карабіна), 4 – стрільба із пістолета. Другого дня команди боролися у дуелі та визначали кращого стрільця в індивідуальному заліку. Третій день чемпіонату, стрілці виконували 2 тактико-спеціальні вправи, за результатами яких і визначили переможців у командному заліку.

 

Призові командні місця розподілилися наступним чином:

У командному заліку за чемпіонат:

  1. Західне ТУ
  2. Центральне ТУ
  3. Південне Одеське ТУ

В особистому заліку в дуельній стрільбі 1 місце виборов представник ОЗСП Центрального ТУ, 2 та 3 місце — представники ОЗСП Західного ТУ.

 

«Боротьба за перемогу у змаганнях тривала до самого кінця, а передбачити хто стане переможцем було практично неможливо. Учасники показали дуже високі результати як загальнокомандні, так і в особистому заліку», – зазначив заступник командувача Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Команди-переможці в загальному чемпіонаті нагороджені дипломами та кубками, а військовослужбовці, що показали кращі індивідуальні результати – медалями.

 

Пресслужба НГУ