НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора під час несення служби з охорони громадського порядку Суворівського району бійці мобільного патруля помітили громадянина, який, побачивши гвардійців, змінив напрямок руху, намагаючись уникнути контакту.

Нацгвардійці наздогнали та зупинили даного чоловіка. При проведенні поверхневої перевірки,  у громадянина виявили Zip-пакет із 14 згортками синього кольору, в яких знаходилась невідома жовто-біла порошкоподібна речовина. Зненацька чоловік знову вдався навтьоки. Намагаючись перестрибнути через автомобіль, він залишив на ньому подряпини, чим завдав матеріальної шкоди власнику.

Після повторного затримання втікача, було завершено поверхневу перевірку, в ході якої виявили ще 13 згортків білого кольору із вищевказаною речовиною. Сам чоловік пояснює, що у згортках знаходилась наркотична речовина «Солі», яку він придбав для подальшого збуту.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу, котра в присутності свідків вилучила 27 згортків вагою приблизно 0,75 грам, а даного громадянина було передано працівникам Нацполіції.

Діана Крайнова