НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Патрулі Нацгвардії у місті Кам’янець-Подільський під час несення служби з охорони громадського порядку увечері, 18 листопада, затримали громадянина, що перебував в розшуку та громадянку, яка мала при собі значну кількість ймовірних наркотичних речовин.

Так, близько 18 години, оглядаючи маршрут патрулювання по вулиці Соборній, бійці  військового наряду помітили чоловіка, який сильно занервував, при появі правоохоронців. При спілкуванні з даним громадянином та перевірці його особи у базі даних, було встановлено, що той знаходиться в розшуку за вчинення злочину, передбаченого ч.3ст.408 Кримінального кодексу України («Дезертирство вчинене в умовах особливого періоду», карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років). Громадянина доставили до Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Приблизно в той самий час на тій же вулиці увагу  іншого гвардійського наряду  привернула група з трьох осіб, які палили та дуже голосно вигукували нецензурну лайку посеред вулиці.

Під час поверхневої перевірки виявилося, що в однієї з них, 37-річної мешканки Кам’янець-Подільського, при собі була пластикова коробка з білою речовиною в кристалічному стані, зовні схожою на наркотичну, та два згортки з фольги, що містили таку ж речовину. Окрім того, жінка мала пристрій для розкурювання знайдених у неї наркотичних речовин, які вона назвала «солями». Загальна вага вилучених у громадянки заборонених речовин становила близько 17грамів.

Марина Березюк

Фото автора