НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На початку робочої поїздки заступник командувача Національної гвардії України (зі служби) генерал-лейтенант Микола Миколенко завітав до Головного управління Національної поліції в Донецькій області, де взяв участь у представленні нового керівника поліції Донеччини Руслана Осипенка.

Також в межах візиту заступник командувача відвідав позиції гвардійців в районі проведення операції Об’єднаних сил на Маріупольському напрямку. Він ознайомився з питаннями організації та несення служби особовим складом НГУ, а також станом інженерного, тилового забезпечення та перевірив готовність виконання завдань підрозділів у зимовий період.

«Наші військовослужбовці, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил мають постійно підтримувати високий рівень бойової готовності. Командування Нацгвардії докладає і буде докладати усіх зусиль щодо створення належних умов для гідного та комфортного несення служби нашими військовослужбовцями», – зазначив пан Миколенко.

За зразкове виконання службових обов’язків, особисту мужність, бездоганну сумлінну службу, високу професійну майстерність, а також високі показники у службі. Військовослужбовців Маріупольської бригади Нацгвардії нагородили почесними грамотами Національної гвардії України та нагрудними знаками «За доблесну службу».

Генерал-лейтенант Микола Миколенко у рамках візиту відвідав військову частину 3057 у Маріуполі, де провів робочу зустріч із командуванням та поспілкувався з військовослужбовцями патрульних підрозділів. Він зазначив, що одним із пріоритетних напрямків роботи командування НГУ є покращення умов та забезпеченості військовослужбовців для якісного виконання завдань з охорони громадського порядку.

Вадим Вигінний

Фото автора