НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час візиту заступник командувача Національної гвардії України (зі служби) генерал-лейтенант Микола Миколенко провів робочу зустріч із командуванням 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького.

У ході зустрічі заступник командувача ознайомився з інфраструктурою та матеріально-технічним забезпеченням військової частини, умовами та порядком підготовки бійців до несення служби з охорони громадського порядку та конвоювання.

Під час зустрічі обговорили питання щодо стану вуличної злочинності у зоні відповідальності частини, обговорили проблемні питання, які виникають під час виконання гвардійцями завдань з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Крім того, заступник командувача приділив увагу питанню взаємодії підрозділів частини з Національною поліцією.

Генерал-лейтенант Микола Миколенко зазначив, що охорона громадського порядку – одне з основних завдань Національної гвардії України. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи командування Національної гвардії України є покращення умов та забезпеченості військовослужбовців для якісного виконання завдань з охорони громадського порядку.

Нагадаємо, що особовий склад Маріупольської бригади виконує широкий спектр службово-бойових завдань. Зокрема, гвардійці забезпечують громадську безпеку у Маріуполі та Маріупольському районі.  Також гвардійці щоденно виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконують завдання щодо забезпечення конвоювання, а також забезпечують безпеку і правопорядок під час проведення масових заходів.

Вадим Вигінний