НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

У Запоріжжі молодик влаштував у жилому масиві стрілянину по порожніх скляних пляшках. Про небезпечні розваги на лінію 102 повідомив мешканець з будинку навпроти. Подія трапилася 7 травня.

 

«Наражаючи на небезпеку містян, 22-річний громадянин, поблизу гаражів житлового кварталу влаштував стрільбу по порожніх скляних пляшках. Про подію в поліцію повідомив свідок. Гвардійці військової частини 3033 разом зі співробітниками поліції затримали зловмисника і доправили його в Дніпровський відділ поліції. У молодика вилучено револьвер під патрон Флобера 4,5 мм. Як повідомив чоловік револьвер йому подарував товариш», – розповів начальник військового наряду гвардійців.

 

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Чоловіку загрожує до 7 років позбавлення волі.

 

Загалом, у період з 03 по 09 травня поточного року, за результатами виконаних завдань самостійними та спільними патрулями виявлено та передано працівникам поліції 6 осіб за підозрою у скоєнні злочину та 95 осіб за вчинення адміністративних правопорушень. Правоохоронці вилучили 11 грамів наркотичних речовин.

 

Наш пріоритет — ваша безпека!

 

Ліна Московка