НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

03 листопада в парку Металургів на алеї Захисників відбулось прощання з ветераном II світової війни, капітаном І рангу морської піхоти ВМФ Іваном Оникійовичем Залужним.

Разом з ним нас покинула ціла епоха, адже народився Іван Оникійович більше ніж сторіччя тому в далекому 1918 році.

За своє життя він встиг підкорити багато вершин проявивши себе в цивільній праці, у військовій справі, у спорті та в багатьох інших сферах.

Він завжди любив життя у всіх його проявах. Долаючи перешкоди, ця людина ставала тільки міцнішою – Іван Оникійович пережив голодомор 32-33 років, пройшов Другу світову, брав участь в японській кампанії та завжди виходив переможцем.

Як справжній офіцер і патріот він повсякчас був готовий стати на захист Батьківщини тому саме такими виховав свою доньку Галину, яка свого часу пройшла Афганське пекло, і єдиного онука Івана – лейтенанта Національної гвардії України, який віддав своє життя захищаючи нашу державу…

Вулиця на якій проживає родина має назву «Вулиця героїв Залужних», тому, що вони справжні герої, які виконали свій обов’язок з честю!

А ми, воїни-гвардійці, завжди будемо нести в серцях пам’ять про них, з теплотою згадуючи їхні посмішки й трохи сумні очі.

Обидва Івани, дід і онук, спочивайте з миром. Ми завжди пам’ятатимемо ваш подвиг!

Євген Закутський