НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж цього тижня військовослужбовці Національної гвардії України доправили 10 тонн гуманітарного вантажу, зібраного небайдужими киянами, для тих, хто цього найбільше потребує: діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти та всі ті, кого торкнулася війна.

Сьогодні офіцери цивільно-військового співробітництва відвідали гімназію № 7 у Сиротино. «Ми дуже вдячні за допомогу школярам Деснянського району, які не лишилися осторонь чужої біди, адже, Сиротине минулого року піддалося сильним природним катаклізмам і саме наша гімназія стала притулком для тих, хто втратив все»,- поділилася директор Сиротинської гімназії № 7 Світлана Ольхова.

 

А також «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Лисичанськ та центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради, що на Луганщині.

 

«На сьогоднішній день, центр обслуговує понад дві сотні дітей. Ми відчуваємо підтримку з боку Національної гвардії України, з боку дітей, які збирали цю допомогу. Сьогодні це є дуже актуально», – висловила слова вдячності директор центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради Ольга Степова.

«Благодійні акції, які проводить Національна гвардія України відбуваються не вперше. При кожній нагоді, завдяки сприянню як і військових так, і цивільних ініціатив – ми готові реалізувати найбільш сміливі задуми щодо благодійної допомоги. Діти Донбасу повинні усвідомлювати те, що ми не одні. Бо тільки разом ми можемо знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації», – розповіла начальник групи цивільно-військового співробітництва ІВЦ майор Ірина Кардінал.

За матеріалами військової частини 3035

Фото Нікіти Тафійчука