НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Подія сталася серед білого дня на дитячому майданчику в Маріуполі. Компанія добряче підпитих чоловіків вживала алкогольні напої просто посеред дітей, які гралися на майданчику. До них звернулися підлітки із зауваженням щодо вживання алкогольних напоїв у громадському місці. Один з чоловіків, погрожуючи юнакам, вдарив ножем у ділянку печінки одного з підлітків. Боєць ОЗСП «Азов» військової частини 3057 Східного ОТО «Крик» якраз проходив повз, побачив пораненого хлопця та злочинця, який вже намагався втекти з місця події. Небайдужий гвардієць, не роздумуючи, кинувся наздоганяти чоловіка, затримав його та утримував до приїзду поліції. Як виявилося, зловмисником виявився місцевий мешканець 1970 року народження, який вже мав чотири судимості. На щастя, поранення у підлітка виявилось несмертельним.

Ця історія так би лишилась нікому невідомою. Проте нещодавно родичі пораненого хлопця виявили ініціативу подякувати військовослужбовцю, який ризикуючи власним життям, затримав зловмисника. Дідусь юнака звернувся до ГУНП в області з таким проханням, на що поліцейські відреагували та відзначили воїна подякою.

Гвардієць додає, що через власне відчуття справедливості не раз й після цього опинявся в подібних ситуаціях, які потребували його рішучості та сміливості, а от подяку за такі свої дії отримує вперше.

Група інформації та комунікації військової частини 3057