НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Затримали чотирьох осіб з речовинами схожими на наркотичні – таким видалося недільне патрулювання військовослужбовців військової частини 3053 Нацгвардії України у місті Хмельницькому.

Два з чотирьох випадків трапилися у місцях, де зазвичай перебувають діти.

Так, 10 жовтня, близько 17 години одним із військових нарядів, що ніс службу з охорони громадського порядку по вулиці Перемоги на території навчально-виховного комплексу №4 було помічено чоловіка, який при появі патрульних різко прискорив крок і кинувся у протилежний бік.

Наздогнавши молодика та поспілкувавшись з ним, нацгвардійці запропонували йому пройти поверхневу перевірку. В ході перевірки у 22-річного хмельничанина було виявлено поліетиленовий пакет із подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, зовні схожою на наркотичну.

Двома годинами пізніше, під час спільного патрулювання з працівниками поліції неподалік центру міста, увагу правоохоронців привернув громадянин, що розпивав алкоголь на дитячому майданчику.

Під час спілкування з патрульними чоловік сильно нервував та намагався всіляко припинити комунікацію. Під час поверхневої перевірки виявилося, що в чоловіка в рюкзаку була речовина рослинного походження зеленого кольору у подрібненому стані, зовні схожа на наркотичну.

Того ж вечора мали місце ще два майже аналогічних інциденти.

В усіх випадках на місце події були викликані слідчо-оперативні групи.

Загальна вага вилучених 10 жовтня нацгвардійцями військової частини 3053 заборонених речовин становила 36 грамів, з яких 29 грамів вилучили у Хмельницькому та 7 грамів – у Кам’янці-Подільському.

Марина Березюк

Фото автора