НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час виконання службових завдань з охорони громадського порядку військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО Національної гвардії України спільно зі співробітником поліції затримали п’ятьох громадян, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень.

 

Затримання відбулися під час спільного з Нацполіцією патрулювання станцій столичного метрополітену: «Театральна», «Деміївська», «Теремки», а також – на прилеглій території до станції метро «Поштова площа».

 

Правоохоронці вилучили у затриманих осіб згортки з речовиною, схожою на «метадон», мілкоподрібленою речовиною сіро-зеленого кольору, схожою на “канабіс”, й блістери “амфетаміну”. Усі вищезазначені речовини були вилучені та направлені на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

 

Для подальшого з’ясування всіх обставин правоохоронці передали затриманих слідчо-оперативним групам поліції в метрополітені ГУ НП України в м. Києві. 

 

Згідно з чинним законодавством України підозрюваним загрожує до трьох років ув’язнення.

 

Також за вихідні дні військовослужбовці бригади разом з працівниками Нацполіції склали 85 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень громадянами.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030