НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби з охорони публічного порядку у столиці, гвардійці 25 бригади охорони громадського порядку Північного об’єднання НГУ спільно з представниками Національної поліції України, затримали чотирьох осіб, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме:

Під час несення служби на Харківському шосе, правоохоронці зупинили підозрілого чоловіка, який побачивши наближення патруля змінив напрямок руху, намагаючись уникнути зустрічі. При перевірці особистих документів та речей громадянина, останній став помітно нервувати. Ідентифікувавши мобільний телефон по ІМЕІ, правоохоронці встановили, що пристрій зв’язку знаходиться у розшуку і був викрадений в Одесі. Затриманий не зміг пояснити яким чином у нього з’явився цей мобільний телефон.

Під час патрулювання по вулиці Ревуцького в Дарницькому районі Києва правоохоронці затримали громадянина, у якого під час поверхневого огляду було виявлено згорток з речовиною ззовні схожою на “метадон”, приблизною вагою 5 грамів. Затриманий не мав відповідного дозволу медичної установи на вживання даного лікарського засобу.

У Солом’янському районі столиці правоохоронцями був затриманий громадянин, в якого під час поверхневого огляду було виявлено згорток з невідомою порошкоподібною речовиною, зі слів затриманого – “амфетамін”, вагою приблизно 1 грам.

Під час патрулювання по вулиці Закревського в Деснянському районі Києва правоохоронці затримали громадянина, в якого під час поверхневого огляду був знайдений блістер з трьома таблетками “метадону”. Затриманий не мав відповідного дозволу медичної установи на вживання даного лікарського засобу. 

На місця подій були викликані слідчо-оперативні групи Національної поліції України. Усіх затриманих було доставлено до місцевих відділів поліції для подальшого з’ясування обставин скоєння злочинів.

Група інформації та комунікації військової частини 3030