НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби з охорони публічного порядку у Шевченківському районі міста Києва гвардійці 25-ї бригади охорони громадського порядку Північного ОТО НГУ помітили громадянина, який при появі правоохоронців почав помітно нервувати та намагався змінити напрямок руху. У ході поверхневого огляду в кишенях затриманого було виявлено полімерний прозорий згорток із висушеною подрібненою речовиною рослинного походження, зовні схожою на «канабіс».

Також цими вихідними гвардійці попередили дві крадіжки: правопорушники намагались поцупити товар з супермаркетів у Святошинському та у Деснянському районі міста Києва.

Наступного дня під час патрулювання парку «Партизанської слави» у Дарницькому районі військовослужбовці бригади разом з співробітниками поліції виявили двох громадян, які знаходились у розшуку за вчинення крадіжок: транспортного засобу за статтею 289 та за статтею 185 Кримінального кодексу України.

Затриманих було передано слідчо-оперативним групам місцевих районних відділків поліції для з’ясування обставин, а вилучені речовини направлено на експертне дослідження.

Окрім цього за вихідні дні гвардійці виявили та затримали 60 осіб за вчинення адміністративних правопорушень.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3030