НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За вихідні дні військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО НГУ спільно зі співробітниками поліції виявили трьох громадян, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень.

Автопатруль бригади під час патрулювання Солом’янського району міста Києва помітив двох чоловіків, які побачивши правоохоронців почали помітно нервувати. Під час поверхневого огляду у них був вилучений мобільний телефон, перевірка якого по коду IMEI показала, що телефон викрадений. Самі ж затримані визнали, що крадіжку скоїли вони.

Наступного дня патрульною групою гвардійців спільно з працівниками поліції на Привокзальній площі столиці був виявлений та затриманий чоловік. Перевірка особи якого вказала на те, що даний громадянин знаходиться у розшуку поліції в Закарпатській області.

Усі затримані були передані слідчо-оперативним групам Національної поліції України для подальшого з’ясування усіх обставин скоєння правопорушень.

Також за вихідні дні військовослужбовцями бригади разом з працівниками Нацполіції було складено 16 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень громадянами.

Група інформації та комунікації військової частини 3030