НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Львівщина. Під час несення служби з охорони громадського порядку гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади виявили ймовірні наркотичні речовини. Подія сталась у парку «Новонароджених». Там військовослужбовці помітили чоловіка, який різко змінив напрям руху. Нацгвардійці наздогнали його та провели поверхневий огляд. Під час нього у чоловіка було виявлено 2 таблетки білого кольору, зі слів самого чоловіка ці таблетки наркотичні.

 

Тернопіль. Під час спільного патрулювання працівниками поліції та військовослужбовцями 2 батальйону бригади було затримано чоловіка, який мав при собі ймовірні наркотичні речовини. правоохоронці помітили чоловіка, який порушував громадський порядок. У ході спілкування у нього було знайдено 3 грами сухої подрібненої речовини рослинного походження, що нагадувала канабіс. Приблизна вага речовини 3 грами.

 

Рівненщина.  Гвардійці військової частини 3055, спільно з працівниками поліції, двічі попереджали насильство. У Сарнах спільний патруль затримав та доставив до відділку поліції чоловіка, який наніс тілесні ушкодження своїй дружині. У Рівному спільний автопатруль затримав чоловіка, який розбив пляшку та наніс нею тілесні ушкодження місцевому жителю на одній з заправок міста.

 

Закарпаття. Під час самостійного автопатрулювання міста Мукачево, наряд 3 батальйону 2 Галицької бригади отримав повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень на вулиці Верховинській. Прибувши на місце, нацгвардійці виявили 29-річну потерпілу з розбитою головою, яка повідомила, що тілесні ушкодження їй наніс сусід під час сварки, на ґрунті побутових суперечок.

 

Сусіди не порозумілися через спільне використання водоколонки. Під час суперечки, як аргумент проти багатодітної матері, сусід використав шматок шиферу, яким наніс їй удар по голові. Після цього він пошкодив паркан. Потерпілій надали допомогу лікарі швидкої, а правопорушника нацгвардійці доставили до Мукачівського районного управління поліції.

 

Аліна Новікова, Олександр Коробко