НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

За минулу добу нацгвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України у місті Тернополі виявили 11 грамів ймовірних наркотичних речовин. Під час патрулювання у провулку Цегельному автопатруль помітив особу, яка щось шукала на землі. Під час поверхневого огляду у чоловіка було знайдено золотистий згорток, обмотаний клейкою стрічкою. Чоловік повідомив, що в пакунку знаходиться амфетамін. На місці події працювала слідчо-оперативна група, яка встановила, що вага вмісту пакунку склала 6 грамів.

 

На вулиці Грушевського спільний наряд нацгвардійців та працівників поліції помітив чоловіка, який розпивав спиртні напої. Під час спілкування з правоохоронцями чоловік поводив себе агресивно та підозріло. Під час поверхневої перевірки у нього було виявлено поліетиленовий пакет з речовиною білого кольору. Приблизна вага вмісту склала 5 грамів.

 

Протягом доби гвардійські військові наряди підрозділів з охорони громадського порядку у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському затримали громадян із забороненими речовинами, загальною вагою близько 20 грамів, 10 грамів з яких було вилучено у Кам’янці-Подільському та ще 10 – у Хмельницькому.

 

Один із таких випадків мав місце ввечері, близько 18-ї години. Патруль військової частини 3053 Нацгвардії у місті Кам’янець-Подільський оглядав маршрут патрулювання по вулиці Пушкінській. Увагу гвардійців привернули двоє молодиків, які палили на дитячому майданчику. Під час спілкування з чоловіками з’ясувалося, що один із них, 19-річний мешканець міста Хотина,  має при собі пластиковий футляр. На запитання «Що міститься в футлярі?», молодик відповів, що там трубка для розкурювання наркотичних речовин та два згортки з наркотиками: так званими «солями».

 

На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу, яка підтвердила наявність у затриманого двох пакунків з фольги, що містили кристалічну речовину білого кольору, зовні схожу на наркотичну, вагою близько 6 грамів.

 

Аліна Новікова