НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За безпекою відпочиваючих у курортних зонах та туристичних місцях Маріуполя та поблизу міста стежать піші та автопатрулі Нацгвардії.

 

Починаючи з 2 червня, гвардійці 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького разом із працівниками поліції патрулюють берегові зони Маріуполя та туристичних місць поблизу міста.

 

Як зазначають гвардійці, їх основні завдання залишаються незмінними –протидія вуличній злочинності, забезпечення безпеки відпочиваючих та миттєве реагування на всі повідомлення громадян.

 

Зокрема гвардійці охороняють громадський порядок на морському узбережжі Маріуполя, курортних селищ Мелекіне, Урзуф та Білосарайська Коса. Особлива увага приділяється безпеці дітей під час літнього відпочинку. Відтак, військовослужбовці стежать за дотриманням порядку на території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юний моряк» в Урзуфі.

 

Заступник командира військової частини 3057 зі служби полковник Сергій Загреба повідомив, що наряди Нацгвардії посилюють патрулювання прибережних зон через те, що кількість курортників на пляжах збільшується.

 

«З підвищенням температури повітря, все більше громадян прямують на відпочинок до водоймищ. Відповідно, кількість відпочивальників на пляжах Азовського моря збільшується, що тягне за собою ймовірний зріст скоєння правопорушень певною категорією людей. У зв’язку з цим, такі місця були підсилені пішими нарядами, а також автопатрулями Нацгвардії у взаємодії із Нацполіцією», – зауважив полковник Сергій Загреба.

 

Наразі маріупольські гвардійці та поліція будуть контролювати узбережжя Азовського моря на Донеччині до закінчення курортного сезону.

 

Вадим Вигінний