НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Вишгородщині психологи Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України провели чергове заняття із тімбілдінгу. На цей раз для військовослужбовців ІІ роти спеціального батальйону Почесної варти.

Програма занять містила в собі базові правила групової роботи в психології, які спрямовані на формування колективом навичок командної роботи, почуття єдності та взаємодопомоги, застосування різноманітних систем та технік моделювання ситуацій із повсякденної життєдіяльності та під час військових дій. В ході проведення занять були застосовані спеціальні тренажери. Військовослужбовці завжди з величезним захопленням беруть участь у таких заняттях, адже тімбілдінг згуртовує колектив, дає можливість абсолютно кожному учаснику отримати заряд позитиву та усвідомити важливість командної роботи. Гвардійці вдосконалюють свої вміння прислухатись один до одного, поважати думку іншого, йти на відверту розмову, що в кінцевому результаті дає можливість досягти спільної поставленої мети, побудувати справжню команду, яка буде досягати цілей та ефективно працювати на користь нашої держави.

«Емоції переповнюють. Подолання такого роду перешкод, чесно кажучи, не легке, але досить цікаве заняття. Я в захваті, чекаю наступних занять з нетерпінням!», – ділиться враженнями солдат Ринат Тішенков.

Група інформації і комунікації військової частини 3027