НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У день 7-ї річниці окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 НГУ, відбулося урочисте нагородження бійців підрозділу. Азовці отримали почесні відзнаки та цінні подарунки з рук заступника командувача Об’єднаних сил генерал-майора Віктора Ганущака.

«Я хочу сьогодні привітати вас, моїх бойових побратимів, друзів, з вашим святом, з днем створення полку «Азов», який з перших днів став на захист нашої Батьківщини, – сказав генерал-майор Віктор Ганущак, звертаючись до присутніх. – Хочу передати щирі слова вдячності від командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка за ваші бойові будні, відданість, відвагу, за все, що ви робите для українського народу».

Генерал-майор Віктор Ганущак вручив командиру «Азову» капітану Денису Прокопенку (Редісу) вітальну адресу та пам’ятний знак від командувача Об’єднаних сил. За старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових (бойових) завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, відданість і зразкову дисципліну майже 30 воїнів ОЗСП «Азов» були нагороджені відзнаками командувача Об’єднаних сил «Козацький хрест» та цінними подарунками.

Також особовий склад привітав тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3057 полковник Сергій Совінський. Він подякував воїнам за звитягу та вірність українському народові і побажав подальших успіхів на шляху до визволення України та відновлення її територіальної цілісності.

Наприкінці слово взяв командир «Азову» капітан Денис Прокопенко.

«Ще раз вітаю всіх з сьомою річницею створення нашого підрозділу. Цього року ми доволі скромно відзначаємо цю дату. Я вважаю, що зараз, коли над країною нависла загроза, немає мови про паради у славному місті Бердянську. Ми маємо бути у готовності, оперативно і швидко реагувати на будь-які дії з боку держави-агресора – Російської Федерації, чітко відповідати на них. Ми вдячні Віктору Івановичу за те, що приїхав і привітав нас, вручив нагороди. Для нас було б найкращим подарунком і нагородою знову вийти на передові рубежі. Ми над цим працюємо і сподіваємося, що у найближчому майбутньому це станеться. Зараз виконуємо ті завдання, які перед нами стоять, з такою ж відданістю, потенціалом, напругою і самовіддачею», – наголосив він.

Вадим Вигінний