НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох днів на базі військової частини 3027 Національної гвардії України з курсантами третього року навчання Київського інституту Національної гвардії України проводилися бінарні заняття, спрямовані на надання практичних навичок, що стануть у нагоді під час проходження служби у військах.

Під час занять курсанти здобули знання та практично відпрацювали дії командира та оператора при застосуванні бойового модуля БТР-3Е. Також курсанти ознайомились з бойовими машинами «КОЗАК» та «ВАРТА».

«На цих заняттях ми мали можливість здобути нові, необхідні навички для опанування військової справи. Завдяки саме таким заняттям я можу бути впевненим у своїй готовності до виконання службово-бойових завдань у повному обсязі. Це ще один крок до здійснення заповітної мрії – бути справжнім офіцером», – розповів курсант 149 навчальної групи курсу № 3 солдат Богдан Пантьо.

Формат бінарного заняття на базі діючої військової частини на думку як викладачів, так і офіцерів-практиків значно підвищує сприйняття матеріалу курсантами. Самі курсанти також зізнаються, що практичні заняття більш привабливі і цікаві.

Служба інформації та комунікації Київського інституту НГУ