НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З лав військової частини 3030 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України звільняється чергова партія військовослужбовців, які закінчили проходження встановлених законодавством термінів служби.

Четверо з них їдуть додому до Харківщини, де зовсім скоро рідні та знайомі обіймуть й привітають своїх синів, братів, онуків та друзів.

По дорозі до столичного залізничного вокзалу, де невдовзі їх чекатиме потяг до Харкова, демобілізовані гвардійці поділилися враженнями про проходження військової служби у військовій частині 3030 та розповіли про деякі життєві плани на найближчий час.

«Перше, що планую зробити по прибуттю додому це питання свого працевлаштування та і взагалі вирішити для себе чим я хочу займатися в житті. Поки важко дати оцінку тому, що саме дала для мене служба в армії, проте однозначно я навчився цінувати час та переосмислив багато речей за час проходження служби, сподіваюся це допоможе мені надалі», – вважає солдат Дмитро Крисанов.

Солдат Богдан Бондаренко розповідає, що завдяки службі в армії краще навчився розбиратися в людях та усвідомив для себе багато нових речей, які раніше не цінував. Також Богдан відзначає, що завдяки службі отримав справжніх друзів: «З цими хлопцями я у свій час їхав зі збірного пункту на Харківщині до своєї майбутньої військової частини – з ними ж і їду назад додому. Номерами телефонів обмінялися, адреси один одного знаємо та надалі обов’язково будемо на зв’язку один з одним, все ж таки всі земляки, з Харківщини».

Під час проходження військової служби в лавах 25-ї бригади охорони громадського порядку кожен з юнаків ніс службу відповідно до своїх знань та вмінь – хтось охороняв публічний спокій на вулицях столиці, хтось ніс службу на контрольно-пропускному пункті частини, проте об’єднує їх те, що спогади про своїх товаришів та про насичені будні солдатського життя залишаться в їх пам’яті до кінця життя.

Бажаємо кожному солдату, який чесно виконав свій обов’язок перед народом України знайти свою дорогу в житті та стати гідною частиною нашого суспільства.

Група інформації та комунікації військової частини 3030