НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нові тактичні вправи, найбільш типові техніки затримання правопорушників та практичні дії при ускладненні обставин – у військовій частині 3012 розпочались дводенні збори із гвардійцями, які залучаються до несення служби з охорони громадського порядку.

Незабаром відкриється курортний сезон – це той період, коли гвардійці постійно повинні бути готові до будь-яких ситуацій. Тож для підвищення фахової підготовки з особовим складом, який виконує завдання у якості чергового військових нарядів, начальної групи військових нарядів та начальника військового наряду.

На заняття залучені інструктори частини, а також співробітники спеціального батальйону поліції особливого призначення Головного управління Нацполіції в Одеській області.

«Це гарна можливість передавати свій досвід військовослужбовцям, які охоче бреруть участь на заняттях. Ми, тобто інструктора, повинні зробити все можливе, аби гвардієць міг впевнено патрулювати, а мешканці міста відчували безпеку», – зазначив інструктор з тактичної підготовки ОГП прапорщик Вадим Нікітюк.

Одними з основних питань були практичні навички та тактика перевірки й затримання можливих правопорушників. По завершенню зборів кожен з учасників складатиме заліки з визначених дисциплін, аби підтвердити вивчений матеріал.

Діана Крайнова