НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Від 1 липня 1992 року розпочато відлік новітньої історії Навчального центру, який є кузнею сержантського корпусу Національної гвардії України. Сьогодні він відзначає свою 29 річницю з дня створення.

Наша мета – підготувати військовослужбовців, здатних виконувати завдання як в умовах мирного часу, так і у бойових. Навчання здійснюється за програмами розробленими викладачами Навчального центру за участі інструкторів передових армій світу. Навчальний центр займається підготовкою молодших командирів, інструкторів та фахівців для Національної гвардії України.

Також військовослужбовці Навчального центру з перших днів захищали кордони нашої держави на Сході України, боронили її цілісність та суверенітет, беручи участь в бойових діях в зоні АТО та ООС. За проявлені мужність та героїзм сотні військових отримали державні та відомчі нагороди.

1 липня також знаменний день для наших колег із операції UNIFIER, адже в цей день, 154 роки тому, Канада стала самостійною державою.  Уже три роки ми розвиваємося та вдосконалюємося разом з представниками оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операції UNIFIER) з метою введення стандартів НАТО в систему навчання, освоєння новітніх міжнародних технологій викладання. За підтримки іноземних колег із Швеції та Канадими отримали новітнє обладнання та устаткування на суму понад 2,5 мільйона гривень для підготовки нових фахівців у структурі МВС, які зможуть зберегти сотні життів, надаючи кваліфіковану медичну допомогу у районі ООС.

Ми маємо славні здобутки і щоденно примножуємо їх , у нас є герої, пам’ять про яких ми бережемо. Ми готові протидіяти загрозам та викликам національної безпеки, забезпечуючи мирне життя громадян, підвищуючи авторитет Національної гвардії України.

Урочистості відбулися у Золочівському палаці культури імені Ігоря Білозіра, де кращих військовослужбовці були нагородженні грамотами та подяками Командувача Національної гвардії України, голови Львівської обласної ради,  голови Золочіської районної державної адміністрації, Золочівського міського голови. До привітань долучилися наші колеги із Операції UNIFIER, Військового госпіталю НГУ, Національної поліції України, Центру космічних досліджень та зв’язку.

Святкову атмосферу та гарний настрій створював військовий оркестр Навчального центру НГУ та український рок-гурт із Одеси «Друже музико».

Омріяне «так» почув один із військовослужбовців, який зробив пропозицію руки та серця своїй обраниці.                                                                                                                                                                  

«У цей святковий день від усієї душі зичимо вам, вашим рідним та близьким миру, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, достатку, нових здобутків та перемог. Бажаємо, щоб Ваша життєва дорога була широкою та безпечною, а вдома завжди чекали люблячі рідні і близькі!» – привітав особовий склад особовий склад начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

З Днем народження, Навчальний центр імені Василя Вишиваного НГУ!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ