НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Міжнародному центрі Національної гвардії відбулась зустріч з поетесою та громадською діячкою Бориспільщини Валентиною Купрієнко.

Ця відважна та водночас талановита жінка родом з села Ставрівка Іванківського району. Вона брала участь у ліквідації техногенної катастрофи, за що має державні нагороди.

Перша збірка поезій Валентини Купрієнко «Я Поліського краю дочка» побачила світ у 2016 році. Там у кожному рядку любов до свого краю, матері, дітей і внуків, спогади про дитинство, кохання переплітаються з болем за негаразди рідної землі.

Під час зустрічі поетеса поділилась з гвардійцями своїми автобіографічними спогадами про події 35- річної давнини, коли над Україною зависла хмара радіаційної загрози та читала свої вірші присвячені людям, які своїм життям зупинили її.

«Я дуже мріяла стати військовою, але доля розпорядилась по іншому. Все своє життя я працювала у сфері культури. Зараз маю декілька поетичних збірок», – розповіла пані Валентина. «Натхнення пробудили події на Сході. Відтепер рими не відпускають ні на прогулянці, ні у транспорті, ні вдома. От ніби хтось диктує, а ти повинен записати, бо думка втече», – додає жінка.

За годину зустрічі у виконанні Валентини Купрієнко крім чорнобильської тематики пролунали вірші з доробку поетеси до якого увійшли пейзажна, філософська, громадянська, романтична та дитяча поезія.

Гвардійці подякували поетесі за гарні поезії і змістовну зустріч оплесками та побажали міцного здоров’я і творчих успіхів.

У ході заходу молоді воїни також оглянули тематичну фотовиставку «На землі опаленій Чорнобилем».

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ