НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці військової частини 3044 Національної гвардії України з охорони ВП «Южно-Українська АЕС» спільно з адміністрацією об’єкту та ветеранами частини висадили дерева в рамках проєкту «Озеленення Планети», місією якого є висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей.

Спільний захід Южноукраїнські гвардійці провели на території військового стрільбища частини, яке знаходиться на вершинах берегу річки Південний Буг та за кілька годин злагодженої роботи 30 фруктових дерев приєдналися до екосистеми міста.

За словами учасників проєкту потрібно привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Участь у проєкті для гвардійців стала не тільки символом турботи про екологію, але й показником міцної взаємодії та взаємоповаги військовослужбовців Національної гвардії України та місцевої громади.

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, всі хто хочуть, щоб наша планета була чистою – плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

Ігор Моспан

Фото військової частини 3044