НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Надзвичайна атмосфера і святковий настрій сьогодні панували в парку ім. Горького в Харкові, де незважаючи на прохолодну погоду, відсвяткували День захисту дітей. Гостями свята стали і нацгвардійці зі своїми дітками.

Урочистим парадом із малюнками на чолі з іграшками-велетнями присвяченому шостому фестивалю «Вітаємо дитинство» розпочалися заходи до Дня захисту дітей. Центральна площа парку біля колеса огляду вирувала хорошим настроєм і позитивними емоціями, який для гостей свята дарували дитячі колективи, оркестри, танцюристи і циркачі.

«Велика дяка організаторам. Атмосфера чудова, програма насичена. Сьогодні дітки змоги покататись на атракціонах, взяти участь у флешмобах зі своїми малюнками, скуштувати морозиво і попкорн, і все це безкоштовно. І хоч сьогодні доволі прохолодно, нас зігрівали щирі посмішки і гарячі дитячі серця», – говорить лейтенант Наталя Костіна

Для всіх дорослих і маленьких правоохоронці влаштували виставку службової техніки. Маленькі глядачі не тільки могли подивитись на автомобілі, а й посидіти за кермом, подати сигнал, словом відчути себе справжніми правоохоронцями.

«Сьогодні тут у Центральному парку Харкова ми разом зі своїми дітьми пройшли на святковому параді присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, взяли участь у багатьох майстер-класах, подивилися концерт творчих колективів, виставку поліцейської техніки. Це надзвичайно круто, що нацгвардійці є почесними гостями на місцевих заходах, що нас запрошують і дають можливість для такого яскравого сімейного відпочинку. Ми дуже раді, що сьогоднішній святковий день ми можемо провести з найдорожчими – з нашими дітками»,  – поділився враженнями майор Владислав Сисоєв.

Зазначимо, що фестиваль сьогодні зібрав 50 колективів Харкова і Харківської області, 90 концертних номерів пролунали зі сцени. Близько 1000 дітлахів прийшли відсвяткувати День захисту дітей.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ