НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Навчальному центрі НГУ триває пілотний курс навчання за програмою підготовки «Військово – бойовий медик» у структурі МВС.

 

На полігоні Навчального центру інструктори за напрямком бойовий медик взводу спільно із представниками тренувальної групи медичних підрозділів операції UNIFIER провели тренування під назвою «Стрес – тест», під час якого майбутні бойові медики відпрацювали надання допомоги на всіх зонах в умовах максимально наближених до бойових.

 

Під час подолання «смуги перешкод» гвардійці працювали у командах із чотирьох людей та долали декілька видів перешкод, надавали першу допомогу та зупиняли «масивну кровотечу» на кінцівці за допомогу турнікету.

 

«Стрес – тест дозволяє перевірити себе, свої сили та знання, фізичну витривалість та психологічний стан курсанта, а також загартувати командний дух. Хочу відзначити, що такий вид занять використовується у Навчальному центрі НГУ під час підготовки фахівців інших спеціальностей для підрозділів НГУ», – зауважила старший інструктор тактичної медицини модуля (циклу) БЗ старшина Олена Кощей.

 

Варто зауважити, що курс «Військово – бойовий медик» розроблений спільно із представниками операції UNIFIER, які надають дорадчу допомогу та всебічну підтримку під час проведення занять.