НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На військовому полігоні біля н.п. Дружківка пройшли сумісні зайняття особового складу Об’єднаного командного пункту Об’єднаних сил. Гвардійці, які проходять службу у районі проведення Операції Об’єднаних сил, взяли участь у проходженні зайняття.

 

Військові розподілилися на п’ять команд. Команди складалися із гвардійців, військових Збройних Сил, поліцейських, прикордонників та рятувальників. Навчання включали у себе проходження спеціальної (психологічної) смуги перешкод із 18 точок, заняття з інженерної підготовки, обкатки танком, тактичної медицини та виконання нормативів з розбирання(збирання) зброї АКС-74.

«Взагалі, головною метою заняття було – не зробити своєрідні змагання між військовими, а показати, як співпрацювати незнайомим людям в одній команді та все одно виконувати бойові завдання чітко, спокійно та результативно. При цьому допомагаючи один одному. Звичайно було важко усім, але кожен мужньо витримав усі випробування», – зазначив координатор занять майор на псевдо «Мирний».

На кожній ділянці заняття були присутні інструктори, які пояснювали задачу та надавали теоретичну базу для виконання завдання, яке чекало на військовослужбовців. Вони й контролювали безпеку особового складу.

«Усі випробування, які ми проходили не виснажували, а навпаки примножували бажання рухатися до наступних ділянок. Наша команда була «багатонаціональна» у тому сенсі, що у нас були і гвардійці і поліцейські і рятувальники. Ми мали змогу на кожну перешкоду чи завдання дивитися під різним професійним кутом і обирати найправильніше рішення. Було дуже приємно, що під час підбиття підсумків інструктори виділили саме нас, як найтехнічнішу команду», – поділився враженнями сержант Дмитрій Бубенко.

За задумом командування Операції Об’єднаних Сил, такі заняття будуть проходити військовослужбовці з кожної ротації, для того, щоб тренувати сумісне виконання завдань та покращувати їх результативність.

Пресслужба НГУ в ООС