НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Бойові умови, які максимально наближені до реалістичних та емоції, які назавжди закарбуються у пам’ять – саме так пройшло тренування майбутніх бойових медиків, які випробували свою витривалість та бойову міць у тренуванні під назвою «Стрес – тест».

На військовому стрільбищі Навчального центру Національної гвардії України інструктори за напрямком бойовий медик взводу спільно із представниками тренувальної групи медичних підрозділів операції UNIFIER провели тренування, під час якого майбутні бойові медики відпрацювали надання допомоги на всіх зонах в умовах максимально наближених до бойових.

Гвардійці працювали у командах із чотирьох людей та долали декілька видів перешкод, надавали першу допомогу та зупиняли «масивну кровотечу» на кінцівці за допомогу турнікету.

Як зауважила старший інструктор тактичної медицини модуля (циклу) БЗ старшина Олена Кощей: «Стрес – тест дозволяє перевірити себе, свої сили та знання, фізичну витривалість та психологічний стан курсанта, а також загартувати командний дух. Хочу відзначити, що такий вид занять використовується у Навчальному центрі НГУ під час підготовки фахівців інших спеціальностей для підрозділів НГУ».

Варто зауважити, що курс «Військово – бойовий медик» розроблений спільно із представниками операції UNIFIER, які надають дорадчу допомогу та всебічну підтримку під час проведення занять. 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ