НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Завдяки дарунку від Злученого Українського Американського Допомогового Комітету, на оздоровчій базі «МІКРОН», що на Одещині, продовжують відпочивати близько п’ятдесяти дітей, які є членами родин загиблих або поранених військовослужбовців Національної гвардії України.

12-річна донька лейтенанта Федора Шпируна, Софія, вперше такою компанію поїхала на відпочинок до моря. Дівчина впевнена, що за 10 днів знайде тут не лише відпочинок, а й нових друзів:

«Цікаво, що тут дуже багато дітей, батьки яких, як і мій тато, військові, – розповідає Софійка. – Нам є про що поговорити. Впевнена, що тут зможу знайти нових друзів, з якими буду підтримувати зв’язок і в подальшому».

Піклуючись про якісний відпочинок, гвардійці організували дозвілля для дітвори із залученням інструкторів-водолазів Національної гвардії та офіцерів-психологів, які своєю чергою одразу провели з відпочиваючими тренінг з командоутворення.

Основна мета цього тренінгу спрямована на більш детальне знайомство між собою, усвідомлення власної ролі в команді під час ігрових занять та максимальна згуртованість колективу. Це потрібно для того, щоб діти відчували себе єдиним цілим.

Один із відпочиваючих, Денис Шатохін із захопленням розповідає: «Тут у мене з’явилось багато нових друзів, з якими ми тепер одна команда. Дуже вдячний Національній гвардії України за можливість весело та корисно провести час».

Вікторія Кирпічнікова