НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці військової частини 3057 взяли участь у спільних навчаннях з Національною поліцією та Службою судової охорони, які відбулися на території Донецького апеляційного суду. 

В межах спільних навчань і тренувань маріупольські гвардійці відпрацювали дії особового складу варти під час нападу на судову установу. В ході навчання на практиці були відпрацьовані різноманітні ситуації. Гвардійці припиняли групові порушення громадського порядку в суді та на прилеглій території під час розгляду резонансного засідання.

Головною метою проведення масштабних навчань було відпрацювання спільних тактичних дій гвардійців з іншими правоохоронними органами, а також їх спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Ми навчаємо наших бійців впевненості, злагодженості, рішучості та швидкості прийняття рішень під час несення служби в судових установах», – підсумував полковник Сергій Загреба.

Крім того, учасники навчання відпрацювали заходи з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу шляхом проведення ефективної комунікації та удосконалили порядок взаємодії з іншими правоохоронними органами.

Група інформації та комунікації військової частини 3057