НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військових частинах Північного оперативно-територіально об’єднання Національної гвардії України відбулися зйомки одного з випусків програми «ПрофіKids».

 

Авторами дитячої програми є творчий колектив продакшн компанії «pAstell agency». Ідея проєкту «ПрофіKids» – показати глядачам про існуючі професії очами дитини.

З метою популяризації професії військового серед дітей та молоді для зйомок були обрані найбільш важливі та популярні спеціальності. З перевагами своєї улюбленої справи юних глядачів знайомили військовослужбовці Північного об’єднання НГУ.

 

Тож про специфіку роботи патрульного розповіли військовослужбовці 25 бригади охорони громадського порядку, про роботу військового кінолога – гвардійці Першої Президентської бригади імені гетьмана Петра Дорошенка, а медик Батальйону оперативного призначення імені героя України генерал-майора Сергія Кульчицького старшина Олександр Корнійчук дав малечі майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

26 березня, саме до Дня Національної України, чекаємо на вихід першого випуску програми «ПрофіKids», а зараз разом зазирнемо за лаштунки знімального процесу передачі і подивимось як це відбувалось.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ НГУ