НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, серед жінок – військовослужбовці різних вікових груп, проведено апробацію виконання фізичної вправи 32 б. Ця вправа призначена для визначення функціональної витривалості.

«Розвиток високої спортивної майстерності у будь – якому виді спортивної діяльності пов’язаний із рівнем розвитку нашої витривалості. Зокрема, бути витривалим дозволяє швидше долати втому  у процесі рухової діяльності, а також виконувати значний обсяг роботи і відновлювати сили після навантаження», – зауважила інструктор з фізичної підготовки і спорту молодший сержант Наталія Фартушна.

Чому ж гребний тренажер? Гребля тренує всі основні групи м’язів, а також дозволяє виконувати як силові, так і аеробічні тренування. Забезпечує повний комплекс вправ, що є ефективним тренуванням організму. Також ця фізична вправа сприяє розслабленню і медитації, нормалізації сну, для розминки перед бігом та зниження напруги.

«Мені сподобалося така перевірка на витривалість, адже, окрім фізично навантаження, я отримала нові враження, а також цікавий досвід, який стане мені у пригоді.  Рада, що маю можливість брати участь у апробації вправ на гребному тренажері, мені сподобалося», – розповіла старший солдат Тетяна Семчишин.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ