НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом трьох тижнів курсанти проходили практичні заняття з вогневої, тактичної та інженерної підготовки на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Нацгвардії у селі Старе, на Київщині.

До проведення бінарних занять з інженерної підготовки були залучені інструктори Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, які практично продемонстрували дії основних типів вибухових речовин, обладнання, що використовується у мінній та протимінній справі, порядок встановлення та знешкодження протипіхотних мін.

В рамках впровадження нової концепції забезпечення громадського порядку спільно з інструкторами Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України були відпрацьовані питання індивідуальної та колективної підготовки з використанням європейських підходів щодо відновлення та забезпечення публічного порядку під час масових заходів.

Активну участь у заняттях із курсантами брали інструктори операції UNIFIER Збройних сил Канади в Україні та інструктори військової частини 3070.

Служба інформації та комунікації КІНГУ