НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 5 Слобожанській бригаді провели огляд-конкурс на кращу організацію фізичної підготовки та навчально-матеріальної бази.

Основна мета конкурсу – перевірити рівень підготовки гвардійців та визначити їх фізичну готовність до виконання службово-бойових завдань. Такі змагання проводяться щорічно в усіх підрозділах Східного територіального управління НГУ.

Оцінювання проводилося за чотирма вправами: підтягування на перекладині (комплексна силова вправа для жінок), біг на 100,1 000 та 3 000 метрів і смуга перешкод. Це основні нормативи, завдяки яким можна перевірити силу, швидкість та витривалість військовослужбовців.

Комісія також здійснила перевірку переносної навчально-матеріальної бази спортивних куточків підрозділів, спортивного інвентарю для обладнання місць для занять з фізичної підготовки.

«Фізична підготовка є важливим аспектом у навчанні військовослужбовців, заради успішного виконання ними професійної діяльності. Конкурс-огляд існує не лише заради перевірки, але й заради виховання у гвардійців свідомого ставлення до систематичних тренувань та власного здоров’я», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту Східного ТУ підполковник Віталій Бухарінов.

Діана Краснікова