НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

23 березня на базі Навчального центру НГУ розпочався курс «Сапер. Рівень 1», під час якого військовослужбовці упродовж двох місяців опанують ази інженерно – саперної справи. Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі іноземних колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів Національної гвардії України.

Сьогодні майбутні сапери встановлювали та знешкоджували різні типи мін, встановлювали протитанкові мінні поля та протипіхотні міни, а також пророблювали проходи у мінних полях.

«На сьогодні, інженери є одними із найбільш необхідних фахівців на передових лініях, на рубежах зіткнення та на територіях, які були звільненні від агресора. Рубежі мінування на ймовірних напрямках дій противника значно ускладнюють його просування у глибину оборони наших військ. Постійні тренування гарантують своєчасне виконання завдань стосовно обмеження мобільності ворожих сил. Сьогоднішні практичні заняття – це ще одна хороша можливість для вдосконалення своїх професійних навичок», – розповів старший викладач модуля (циклу) з підготовки саперів розмінування майор Олексій Гулянський.

«Сьогодні, в умовах максимально наближених до бойових, ми закріпили на практиці теоретичні знання, які уже здобули. Практичні заняття – це можливість для кожного з нас відпрацювати важливі елементи встановлення  різних типів мін та мінних полів, адже теорія без практики мертва», – розповів старшина Дмитро Монах.

Група інформації і комунікації НЦНГУ