НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кінологи окремого загону спеціального призначення Східного територіального управління Національної гвардії України отримали новий автомобіль для перевезення службових собак. Наскільки він комфортний та які має переваги у нашому матеріалі.

Ідеальний формат – максимальний комфорт. Саме так оцінюють кінологи новинку. Автомобіль для перевезення службових собак створений на базі мікроавтобусу Ford Transit. Тут є все необхідне для того, щоб доставити «чотирилапих гвардійців» у будь-яку точку країни для виконання завдань з розшуку на тривалий термін.

«Маємо багажник для чотирьох службових собак, і багаж для кормів та запас води. Цих запасів може вистачити на три-чотири місяці. Все дуже зручно. Маємо вісім посадкових місць разом з водієм. Тут є шафи, де ми можемо скласти кінологічне екіпірування. Через спеціальні віконця ми можемо бачити, як наші підопічні почуваються, наскільки їм комфортно, і чи не виникло у них якоїсь термінової потреби. Також ми маємо вентиляцію, яка працює у активному та пасивному режимі, а ще опалення для всього транспортного засобу від електромережі напругою 220 вольт. І це особливо зручно, якщо ми перебуваємо десь у відряджені у стаціонарних умовах, наприклад в районі проведення операції Об’єднаних сил», – розповів військовослужбовець ОЗСП з позивним «Єгер». Він також поділився, що його службовий собака, бельгійська собака Зевс, прекрасно адаптувався до нового автомобіля, адже легко витримує подібні мандрівки.

Він додає, що мікроавтобус за потреби може також додатково перевозити ще й спеціальний причеп для перевезення службових собак, але це у виняткових випадках.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ