НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

«Знати! Вміти! Врятувати!» – під таким слоганом пройшов тренінг з тактичної медицини для військовослужбовців Нацгвардії, які зараз виконують завдання в складі операції Об’єднаних сил. Заняття провела інструкторка з тактичної медицини військової частини 3035 Лариса.

Тренінг розроблений за стандартами ТССС, прийнятими в більшості країн-членів НАТО та їхніх союзників.

За словами інструкторки, на сьогодні, за статистичними даними, ця система вимог для надання домедичної допомоги та евакуації під час бойових дій дає можливість залишитися живими максимальній кількості поранених військових і додає: «Найважливіша допомога – надана першим бійцем, який прибув до пораненого».

 

Учасникам розповіли, за яких умов і як правильно та максимально швидко необхідно зупиняти кров у різних місцях поранень та запропонували на практиці відпрацювати техніки тампонування рани.

Також гвардійцям показали відеоролики про практику надання домедичної допомоги в інших країнах, де прийняті стандарти ТССС.

Завдяки навчанню інструкторів зростає рівень підготовки серед військовослужбовців Національної гвардії України в наданні невідкладної домедичної допомоги. І хоча прийнято бажати, щоб такі навички не знадобилися,  їхня важливість ціною в життя – незаперечна і може знадобитися за будь-яких умов і в будь-який час, не лише в бойових умовах.

 

Пресслужба НГУ ОС,

фото Нікіти Тафійчука