НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У бойових діях найважче для психіки – потрапити під масований артилерійський обстріл або під ракетно-бомбовий удар авіації. Тому необхідно завчасно формувати емоційно-вольову стійкість до впливу вражаючих факторів сучасної зброї. Кожний військовослужбовець повинний усвідомити, що основну небезпеку для нього в бою являють повітряні цілі противника, що діють на малих висотах.

Однак їх можна успішно знищувати при хорошій натренованості і високій злагодженості підрозділів, при наявності швидкої реакції, самовладання і рішучості у кожного військовослужбовця.

Для цього, у Іміджево-видавничому центрі психологи провели практичне-тренінгове заняття щодо «Формування та підтримання емоційно-вольової стійкості та психологічної готовності особового складу до дій в умовах артилерійських обстрілів застосування високоточної зброї та дій авіації».

Самі військовослужбовці кажуть, що такі практичні-тренінгові заняття дають можливість формувати стійкі навички щодо рішучих, вмілих та ініціативних дій в бойовій обстановці. Вони підвищують обізнаність, оперативність та згуртованість особового складу при вирішенні бойових завдань.

«Основна мета тренінгу полягяє у формуванні особового складу постійної бойової активності в умовах емоційної напруги, бути готовим до надання першої психологічної допомоги і саморегуляції психічних станів військовослужбовцям, які зазнали психологічних травм та формувати психологічну здатність управляти страхом і протидіяти паніці», – коментує заняття капітан Віктор Можар

 

Відділ комплектування  ІВЦ НГУ