НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній гвардії України відбувся другий етап конкурсу на визначення кращого психолога. Учасниці від Південного оперативно-територіального об’єднання ретельно готувались та дуже хвилювались. За поточний рік кожна з них пройшла не одне навчання за напрямом психологічного супроводу. Психологині наполегливо підвищували свій фаховий рівень та, як результат, гідно були оцінені журі під час проведення першого етапу.

Тож, озброївшись новим, корисним і ефективним інструментарієм та увімкнувши монітори телевізорів в режимі онлайн,  конкурсантки активно відповідали на тестові теоретичні запитання, надавали версії власних  рішень та дій при розв’язанні практичних задач, а також демонстрували практичні надбання шляхом проведення майстер-класів.

 

«Під час підготовки до конкурсу ми вирішили продемонструвати універсальні, цікаві, а головне дієві та зручні в будь-яких умовах методики, які б підходили як для індивідуальної, так і для групової роботи зі всіма категоріями військовослужбовців», – прокоментувала начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3058 молодший лейтенант Вікторія Тарасенко.

 

Оцінювала результати проведення конкурсу спеціальна комісія Головного управління. Майже кожен член журі надав ретельну оцінку представникам чотирьох управлінь. Психологи були гідно оцінені за результатами виступів.

 

Призові місця розподілилися наступним чином: третє місце – лейтенант Олена Ніконова зі Східного ОТО, друге місце дісталось лейтенанту Марині Гребенюк з Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ, а почесне перше місце посіла начальник відділення психологічного забезпечення Південного Одеського територіального управління підполковник Юлія Макєєва.

 

«В першу чергу психолог повинен багато вчиться і працювати над самим собою, – говорить психологиня-переможниця – Без глибокого особистісного опрацювання в нашій професії дуже важко, адже я сама для себе є інструментом. Моя особистість, мої психічні функції і емоційні переживання – це те, за допомогою чого я відчуваю інших людей, чую їх, аналізую. Тільки так вдається створити контакт, правильно вибудувати роботу і досягти цілей».

 

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО