НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

14 вересня Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України, що в селі Старе на Київщині, відзначив свою 6-ту річницю з дня створення.

В урочистих заходах взяли участь представники Головного управління Національної гвардії України, військових частин-побратимів Київського гарнізону, Державної прикордонної служби та Збройних Сил України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, ветерани Міжнародного центру, а також учні підшефних навчальних закладів. На святі були присутні і міжнародні колеги – представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») на чолі з командиркою підполковником Мелані Лейк.

«Сьогодні хочу висловити щирі слова подяки кожному з вас, а особливо ветеранам Міжнародного центру, які стояли у витоків його розбудови. Від ваших старань та професійності залежить якість підготовки підрозділів Національної гвардії, що постійно прибувають до Центру для отримання новітніх військових знань, вмінь, навичок та навчання за стандартом НАТО. Завдяки вам кожного дня у Національній гвардії стає на одного професіонала своєї справи більше. Я щиро дякую вам за це» – привітав гвардійців тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України полковник Костянтин Плетко.

За цей час відбулось колосальне будівництво інфраструктури Центру та створено матеріально-технічну базу для навчання і підготовки гвардійських підрозділів та інших силових структур України. Переймаючи досвід наших міжнародних партнерів, Навчальні центри створюють програми для навчання підрозділів з урахуванням кращих надбань правоохоронних структур світу.

«Сьогодні урочиста та знаменна подія. Шість років минуло з того дня, коли у 2015 році на теренах Бориспільщини, в селі Старе, було створено потужну військову організацію. Набувши у 2017 році статус Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, Центр приступив до виконання важливих завдань у сфері навчання та міжнародного співробітництва. Підбиваючи підсумки діяльності колективу Міжнародного центру з моменту його існування з гордістю констатую, що у Нацгвардії створений Центр підготовки підрозділів світового рівня. Всі ці надбання ми створили разом і я щиро дякую за це кожному із вас», – сказав у привітанні начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Під час урочистостей командирка Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні підполковник Мелані Лейк привітала всіх присутніх з річницею створення Центру та передала Міжнародному центру нове медичне обладнання вартістю понад 4 мільйонів гривень для навчання гвардійців.

У ході свята також відбулись: церемонія нагородження кращих військовослужбовців, виставка новітніх зразків озброєння та техніки, а для особового складу своє мистецтво подарував Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ