НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На військовому стрільбищі Навчального центру пройшли практичні заняття в польових умовах, під час яких представники операції UNIFIER та інженери Навчального центру проводили підривні роботи. Майбутні сапери застосовували бойові вибухові речовини та засоби підриву під час робіт електричним способом.


«Кваліфіковані сапери є необхідними фахівцями у непростий для нашої країни час. Адже вони завжди попереду перших, ризикують своїм життям і здійснюють заходи інженерного забезпечення, розміновують і знешкоджують величезну кількість вибухових предметів. Практичні заняття дозволяють кожному курсанту вдосконалити свою професійну майстерність та закріпити отримані знання», – розповів старший викладач модуля (циклу) з підготовки саперів розмінування майор Олексій Гулянський.

Нагадаємо, що 25 травня на базі Навчального центру НГУ розпочалася апробація курсу «Сапер. Рівень 2», під час якого військовослужбовці близько трьох місяців опанують тонкощі інженерно – саперної справи у складі відділення.

Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі іноземних колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів Національної гвардії України.Група інформації і комунікації НЦ НГУ