НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні вночі одеські гвардійці затримали зловмисника, що поранив ножем трьох чоловіків. Під час несення служби в Затоці військовий наряд отримав повідомлення про різанину. На місці інциденту бійці виявили трьох юнаків із ножовими пораненнями. Постраждалі перебували у свідомості і повідомили правоохоронцям прикмети нападника.

По гарячих слідах гвардійці оперативно знайшли злочинця, який чинив опір при затриманні. На місце прибули поліцейські та повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 121 Кримінального Кодексу України – «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Цієї ж ночі, правоохоронцям вдалося затримати кількох любителів наркотиків. На пляжі Відрада військовий наряд помітив трьох чоловіків, один з яких при вигляді правоохоронців спробував сховати до свого рюкзака пакет із кристалоподібною речовиною білого кольору. У Грибівці громадянин, помітивши правоохоронців, почав нервувати. При поверхневій перевірці у нього також виявили невідому речовину рослинного походження. Аналогічна ситуація відбулася у Затоці. 

Також увагу бійців, що патрулювали район Аркадії, привернув перехожий, що метушився і постійно озирався. У кишені його сумки виявили порошкоподібну речовину рожевого кольору. Дещо вигадливішим був чоловік, якого зупинили у Лузанівці. Він намагався сховати згорток з ймовірними психотропними речовинами у шкарпетці. 

Затриманим любителям «гострих» почуттів повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 309 Кримінального Кодексу України – «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Бійці також допомогли владнати бурхливу родинну сварку. Ввечері гвардійці отримали повідомлення про пошкодження автомобіля. На місці події військовослужбовців зустріла жінка, яка повідомила про конфлікт із братом її чоловіка. Зловмисник металевою трубою розбив заднє скло автомобіля та металопластикове вікно будинку. Затриманого передали поліції, йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 296 Кримінального Кодексу України – «Хуліганство».

Діана Крайнова