НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі хабу військової частини 3017 Національної гвардії України відбулася робоча зустріч представниці Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України полковника Олени Ситнік і організаторів солдатського дозвілля бригади. Розвиток культурного дозвілля особового складу підрозділів Національної гвардії зацікавив колег з Міністерства Оборони України. 

Метою зустрічі стало обговорення досвіду культурного співробітництва цивільних і військових, який у Національній гвардії України було реалізовано шляхом підписання Меморандумів про співпрацю з музеями, театрами, цирком, філармонією, художніми галереями й видавництвами.

Під час візиту представниця Міністерства оборони відвідала інформаційно-просвітницький хаб військової частини, де їй розповіли про набутий досвід співпраці, нові ідеї та організацію роботи хабу.

«З максимальним врахуванням військового фактору, ми організовуємо культурно-просвітницьку діяльність,  тісно співпрацюємо з громадським сектором, налагоджена співпраця з культурними осередками Харкова, розпочато багато нових та цікавих проєктів на базі бібліотек та університетів міста. У діяльності хабу військової частини наразі це пріоритетні напрямки. Ми постійно шукаємо нові форми та методи роботи, тому що гвардієць має бути сучасним, а ми забезпечуємо його цікавий та пізнавальний розвиток», – зазначила офіцер (з організації дозвілля) клубу лейтенант Наталія Костіна.

На зустрічі також був присутній радник командувача Національної гвардії України зі стратегічних комунікацій Дмитро Брук. Гості не тільки спілкувалися та обмінювалися досвідом, а і мали можливість відвідати нещодавно створений музей та історичну кімнату військової частини.

«Учора ми почули відгуки про взаємовигідну співпрацю з гвардійцями від керівництва Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, музею історії університету, музею археології, і Центру сучасного мистецтва – ЄрміловЦентр. Підписання Меморандумів відбулося за підтримки Департаменту культури й туризму Харківської обласної державної адміністрації, ми обговорили з ними, як втілюємо ідеї співпраці між військовими й цивільними на Харківщині, як добре гвардійців сприймають в якості глядачів на виставах і концертах, і навіть намітили декілька нових планів. У Харківському обласному центрі туризму розповіли про те, як всі наші строковики й курсанти відправляються на ознайомчі екскурсії по місту, в якому служать і вчаться. Сьогодні ознайомилися з реалізацією Меморандумів вже на базі військової частини та академії, тож ми завжди готові ділитися своїми напрацюваннями з колегами», – зазначив радник командувача НГУ Дмитро Брук.

За результатами зустрічі були визначені можливі напрямки подальшої співпраці, сторони обмінялися напрацюваннями. Своєю чергою представники Нацгвардії запевнили, що готові надавати всебічне сприяння у вивченні  свого досвіду співпраці.

«Дуже цікаво організована робота хабу, дозвілля військовослужбовців, зустріч була плідною, зацікавили методи налагодження комунікацій з цивільними, культурно-просвітницька та інформаційна діяльність офіцерів Нацгвардії, принципи співпраці з громадськими організаціями та обласною державною адміністрацією. Такі зустрічі є вкрай важливими, адже наша робота полягає в налагодженні стратегічних комунікацій, перш за все на підтримку національних цілей», – зазначила старший офіцер експертної групи формування політики стратегічних комунікацій Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України полковник Олена Ситнік.

Анастасія Павленко