НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 квітня 2014 року бійці спецпідрозділу Нацгвардії (тоді – полк спецпризначення «Ягуар») вписали нову сторінку в історію нашої держави. За лічені хвилини вони без єдиного пострілу звільнили Харківську обласну державну адміністрацію від озброєних проросійських сепаратистів, які захопили будівлю напередодні. Тим самим, гвардійці тоді запобігли створенню чергової самопроголошеної республіки.

До 7-ї річниці від тих подій  вийшла документальна стрічка на основі розповідей безпосередніх учасників спецоперації, які штурмували будівлю.

Про деталі спецоперації розповідають і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і тодішній командувач Національної гвардії Степан Полторак (відповідальні за стабілізацію ситуації у Харкові навесні 2014 року).

Фільм створено за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України.

Стрічка відображає хронологію подій, етапи  проведення операції зі звільнення Харківської ОДА бійцями Нацвардії.

Ці події значною мірою заклали і своєрідне підґрунтя для формування та становлення новоствореної Національної гвардії України у 2014 році, яка була покликана швидко реагувати на виклики та загрози безпеці держави.

Це була перемога, яка надихала воїнів вірити, що зупинити навалу «русскої весни» і дати відсіч окупантам можливо.

Це історія, яку має знати кожен, хто вірить у перемогу і світле майбутнє України. Дивіться до кінця…