НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

З нагоди 30-річчя Збройних сил України цивільне населення, органи влади та військовослужбовці Національної гвардії України зі складу ООС долучилися до привітань українського війська в районі проведення операції Об’єднаних сил. А артисти Ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України дали концерт для воїнів Збройних Сил України у Слов’янську.

Напередодні, під час візиту на Донбас, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан також відвідав підрозділи Збройних Сил України та привітав побратимів з прийдешнім святом, подякувавши за злагодженість виконання службово-бойових завдань разом з підрозділами НГУ.

У Краматорську військовослужбовці  НГУ та ЗСУ взяли участь у демонстраційному показі новітніх зразків озброєння та військової техніки з нагоди30-річниці Збройних Сил України.

«Населення розуміє що Національна гвардія України, Збройні сили України – це громадяни України, які прийшли сюди з миром і мріють, щоб місцеві тут жили мирно, в добробуті», – наголосив командир угрупування НГУ в ОТУ «Північ» полковник Сергій Ховайло.

Краматорськ став одним із міст включення телемосту «Харків-Київ-Краматорськ-Львів-Одеса-Озерне». Крім того, саме у цих містах України відбувалася офіційна передача техніки для української армії. А наприкінці урочистостей для гостей свята заспівав білоруський панк-рок гурт «BRUTTO».

Нагадаємо, попередньо по всім регіонам України пройшов вітальний флешмоб Збройних сил від військових частин Нацгвардії.

Пресслужба Національної гвардії України в ООС